O nas

Ostroszowicka Fabryka Mebli powstała w 1946 roku i od tamtej pory działa nieprzerwanie na polskim rynku meblarskim. Przez ponad 75 lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zbudowaliśmy i rozwinęliśmy techniczne zaplecze firmy.
Naszym najcenniejszym zasobem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza. Doświadczenie i kompetencje naszych pracowników kształtowały się i wzrastały na przestrzeni lat, wraz z postępem technologicznym w branży meblarskiej. Dziś łączymy bogatą tradycję rzemieślniczą i nowoczesność.

Ciężka praca, wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do klienta sprawiło, że słyniemy z doskonałego wykonania i trwałych produktów.

Chcemy razem z Państwem wyposażać wnętrza we funkcjonalne meble o dobrym wzornictwie. Przyświeca nam idea, że „Prostota jest kluczem prawdziwej elegancji”.

Dla domu

Marzysz o nowych meblach kuchennych, garderobie lub zabudowie łazienkowej ? Dobrze trafiłeś! Nasi pracownicy służą pomocą i poradą na każdym etapie projektowania oraz zadbają o najmniejsze szczegóły podczas realizacji. Na koniec sprawnie i szybko zamontują idealnie dopasowane meble w Twoim domu.

Dla biznesu

Chcesz aby meble były ozdobą Twojego biura, salonu, gabinetu czy wnętrza restauracji? Przygotujemy projekt w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby. Wszystko zrealizujemy z dbałością o szczegóły. Razem zmienimy oblicze Twojego biznesu.

Duże projekty

Nie boimy się dużych wyzwań! Hotel, a może nowy biurowiec lub ośrodek spa? Zdaj się na naszych ekspertów, którzy przygotują idealny projekt. Korzystając z naszych usług zyskujesz kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia.

Kompleksowe realizacje

Dzięki naszemu partnerowi z grupy, firmie PEBEK jesteśmy w stanie zaoferować również rozwiązania w ramach betonu architektonicznego dedykowanego dla wnętrz oraz do zastosowań na zewnątrz. Ta synergia pozwoli