Kuchnia do mieszkania to bardzo  łatwy wybór. 

Zamknij oczy i wyobraź sobie najpiękniejszą kuchnię, jaka będzie najlepiej pasowała do Ciebie. 

Przyjrzyj się barwą, w świetle dziennym i wieczornym. Wyobraź sobie jak dotykasz powierzchni blatu. Wolisz kamienny czy drewniany? Chciałbyś mieć piekarnik na podwyższeniu czy poniżej blatu?

Wszystkie swoje wyobrażenia zapisuj – pamiętaj myśli są ulotne. 

Chciałbyś aby szafki zamykały się samodzielnie i bezgłośnie. Wyobraź sobie uchwyty do szafek, a może nie chciałbys mieć żadnych, bo lubisz gładkie powierzchnie. 

 

Fronty najlepiej aby były błyszczące czy chropowate, a może podzielisz powierzchnie na górne matowe a dolne błyszczące. W swojej wyobraźni możesz zaprojektować wszystko. 

Zastanów się czy Twój psi przyjaciel ma swoją szafkę na karmę? Być może jemu też się przyda pólka na smakołyki?

 

Być może zawsze marzyłeś o swojej wyspie, na której będziesz mógł zjeść poranne śniadanie. 

Czy już wiesz, w którym miejscu chciałbyś trzymać naczynia a gdzie sztućce, zastanów się co Ci najbardziej przeszkadzało w dotychczasowej kuchni? 

Pamiętaj funkcjonalność też jest istotna. Zastanów się czy zlew ma być dwu komorowy, czy może wystarczy jedna komora? Czy blat roboczy jest wystarczający, a może część sprzętów małego AGD będziesz chciał ukryć w szafce np: ekspres do kawy?

Przemyśl każdy najdrobniejszy szczegół i zapisz to sobie. Nawet jeśli nie masz wyobraźni przestrzennej, wypunktuj wszystkie swoje zalecenia one mogą być bardzo cenne dla Twojego Projektanta Kuchni. 

Pomóż sobie i skontaktuj się z naszymi projektantami.

 

Katarznyna Jeziorska - Projektant

Skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci dokonać wyboru i urzeczywistnić Twoje marzenie o kuchni dopasowanej do Ciebie.